Kurzovné

Kurzovné je uvedeno vždy u konkrétních kurzů v (přihláškovém systému).

Cena kurzů na stejném bazénu se mohou lišit. Vychází z počtu lekcí v kurzu. A tento počet se může lišit podle svátků a prázdnin, které do kurzu zasahují. Data, kdy se neplave, jsou uvedena v popisu každého kurzu. Klienti zapsaní do konkrétního kurzu mají vždy aktuální přehled i ve svém uživatelském účtu. 

Kurzovné se kalkuluje tak, aby pokrylo náklady. V základu vychází z počtu lekcí. Tato cena je zvýhodněná proti případným jednotlivým lekcím. 

Záloha na kurz je nevratná. Včasná platba zálohy je spojena v možností slevy. Tato možnost je vždy v popisu kurzu v rezervačním a náhradovém systému.  

Kurzovné je po zahájení kurzu nevratné. Skupiny byly sestaveny tak, aby se vyladil složitý kompromis mezi náklady, cenou a počtem klientů ve skupině. Po zahájení kurzu již není možné kurzovné vracet. 

Stále se snažíme udržet kurzovné v co nejnižší možné hladině. Aby systém fungoval spravedlivě pro všechny klienty, bohužel nejsou možné výjimky. 

číslo účtu 35-9641720287/0100
Variabilní symbol je vygenerován ve faktuře, kterou systém posílá automaticky do Vašeho mailu po zařazení do kurzu. 
Pokud fakturu nemůžete dohledat, pošleme Vám jí znovu. A nebo do zprávy pro příjemce vyplňte co nejvíce údajů (jméno dítěte, bazén)

Platbu lze provést bezhotovostním převodem, v hotovosti, prostřednictvím Benefit-plus nebo platební kartou. 
Platbu v hotovosti nebo kartou je vhodné domluvit předem. Na bazénu není k dispozici tiskárna a tak Vám doklad musíme připravit a přivézt. 
Platba kartou je možná po předchozí domluvě, aby byl k dispozici na bazénu platební terminál. Použít lze všechny druhy platebních karet: klasické, bezkontaktní i NFC (platební karta v mobilu)

Pokud máte zájem o několik návštěv a nevyhovuje Vám účast v celém kurzu, je možné zapsat se na jednotlivou lekci.
Pro účast na jednotlivé lekci je nutné být registrován v rezervačním systému. Místo je rezervováno na jméno konkrétního dítěte. 
Cena jednotlivé lekce je 500 Kč v Praze a 300 Kč v Kolíně. 
Místo na jednotlivou lekci lze rezervovat pouze s ohledem na aktuální kapacitu v dané lekci. 
Úhrada za jednotlivou lekci musí být provedena předem.
Ve výjimečném případě lze domluvit úhradu v hotovosti. Domluva musí být s takovým předstihem, abychom Vám mohli předem připravit příjmový doklad a neztrácet tak čas určený plavání. 
Pro rezervaci jednotlivé lekce se, prosím, domluvte na tel. 723 22 22 12 (možno i smskou) nebo mailem na aquababyclub@seznam.cz.