Vodní svět Kolín

Napsal uživatel Jan Kerzel dne Pá, 2. 4. 2021 - 23:56
kolin

V aktuální chvíli jsou všechny kurzy plně obsazené, v průběhu září bude otevřena možnost zápisu na kurz od ledna do března.

 

Plavání ve Vodním světě: 


Vhodné pro děti od šesti měsíců do školních let
- skupiny i samostatně plavajících
- malé děti v dětském bazénku, páteční a nedělní skupiny i na velkém
- vždy poslední lekci kurzu atrakce Vodního světa k dispozici pro naše klienty
- před koncem kurzu možnost focení pod vodou zdarma

Možnost zdarma využít mikrovlnou troubu pro ohřev příkrmu v přilehlé restauraci 

Klienti dostanou u vstupu zdarma čip na žlutém pásku. Ten jim umožní vstup do šaten a ovládání skříňky. Žlutý pásek čipu opravňuje ke vstupu do těch prostor Vodního světa, kde probíhá kurz. Pokud byste chtěli využít jinou část areálu, například si zaplavat, využít vířivku nebo klouzačky, je nutno zaplatit si vstupné. 
Čip s bezplatným vstupem je nastaven na 1 hodinu a 15 minut. Počítá s lekcí 30 minut a 45 minut na převlečení před a po lekci. Prosím, naplánujte si podle toho příchod. 
Případný doprovod (druhý rodič, prarodiče nebo přátelé) mohou využít bezplatný vstup za stejných podmínek - tedy, pokud doprovází pouze do prostor, kde  plave kurz. Zdarma může přijít jen jedna další osoba doprovodu. 
V dámských šatnách jsou k dispozici přebalovací podložky na zemi. Prosíme, z  bezpečnostních důvodů nevyužívejte přebalovací pult. Převlékání na zemi eliminuje riziko pádu dítěte na dlažbu. 
V dámských sprchách je pro Vaší potřebu ohrádka. 
Před vstupem na bazén je nutné důkladné osprchování sebe i dítěte bez plavek. Důležité je i důkladné odlíčení a smytí veškeré kosmetiky. 
V pánských šatnách a sprchách vybavení k dispozici není. Na požádání Vám ho instruktorka připraví ke vstupu do šaten. 
Kromě plavek pro sebe potřebujete i plavky pro dítě. Dětské plavky musejí splňovat požadavek na to, aby spolehlivě zadržely případnou stolici. Do tří let to musejí být plavky, které dobře "těsní" kolem bříška i stehýnek. Materiál musí být nepropustný. Ideální jsou jednorázové plavky. V případě potřeby máme jednorázové plavky k dispozici i na bazéně. Jeden kus za 20 Kč. 

Parkování možné v objektu, přímo u bazénu

 

 

Aquapark Vodní svět Kolín, Masarykova 1041, Kolín