Praha 1 - Václavské náměstí "Juliš"

Napsal uživatel Jan Kerzel dne Pá, 2. 4. 2021 - 23:45
Bazen
Bazén

Plavání vhodné pro děti od pěti měsíců.


Skupiny pro rodiče s dětmi. 

Teplota bazénu 33°C, hloubka 1,4 m. 
Možnost přítomnost druhého rodiče nebo doprovodu na bazénu, případně po předchozí domluvě i v bazénu. 

Před vstupem do bazénu je nutné důkladné osprchování. K dispozici přebalovací podložky, které je možno použít kdekoliv v prostorách bazénu. Šatny jsou malé a nejsou vhodné pro delší pobyt. Naopak kolem bazénu je dostatek prostoru na přebalování, převlékání nebo kojení. 
V dámské sprše a na bazénu jsou k dispozici ohrádky pro bezpečné odložení dítěte během sprchování rodiče. 

Pro aklimatizaci před nebo po plavání dětská kavárnička. Velmi dobře dostupné MHD. Případné parkování možné pouze v placené zóně horní části Václavského náměstí. 

Václavské náměstí 22, Praha 1 

Vchod na bazén: 

Herna
Herna


v přízemí budovy hotelu Juliš je prodejna hraček Sparkys a krátká pasáž. Pasáží vstupte do domu (ne do výtahu). Projděte v domě kolem schodiště. Za ním je "ten správný" výtah. Výtahem do -3 (třetí suteren). Aby se do prostoru, kde parkují kočárky, nedostal nikdo cizí, výtah má číselný kód, který je potřeba vyťukat na číselnici. Kód sdělíme všem dětem, které mají v Juliši lekci. (Pokud pojedete do Juliše jednorázově nebo na náhradu, zjistěte si kód s předstihem na telefonním čísle 723 22 22 12.) Vystoupíte přímo u bazénu.  
Tímto výtahem je možno vyjet i do 8. patra. Zde je vchod do kavárničky s dětským koutkem. Naši klienti, kteří do kavárničky půjdou před plaváním nebo po něm, mají vstup zdarma. Návštěvníci "z ulice" mají vstup zpoplatněný.