Podzimní semestr od 12.9.

Napsal uživatel VS dne Čt, 25. 8. 2022 - 11:55

Už se těšíme na setkání v bazénech po prázdninové pauze.  Máte chvilku na delší text? 

V Praze dochází k drobným změnám.  

Pankrác

V pondělí na Pankráci s většími dětmi bude plavat instruktorka Lucie Lovásová. Velmi zkušená, akční instruktorka. Již dávno byla naší kolegyní na mimopražském bazénu. Jsem ráda, že po letech se naše "plavecké dráhy" znovu spojily. Lucie je zárukou velkého pokroku v plavání předškoláků i malých plavců. 

Ve středu pokračuje odpoledne plavání pro batolata a předškoláky s Věrou Šejhlovou. Poslední odpolední středeční lekce bude zaměřena na hry plavců ve vodě. Budeme plavat, skákat, lovit, zachraňovat, objevovat fyzikální jevy spojené s vodou. 

Vyšehrad

Ve středu najíždíme na netradiční časy lekcí. Lekce nebudou klasicky "od půl a od celé". Nezvykle budou "ve čtvrt a ve třičtvrtě". Lze si prohlédnout v rezervačním systému.  Sobotní časy zůstávají tradiční.

Ve velkém bazénu se budete potkávat ve středu  s Lucií Lovásovou a v sobotu s Olgou Vlčkovou. V malém s Věrou Šejhlovou. 

Juliš

Ve čtvrtek přibyla jedna skupina pro kojence. V případě většího zájmu můžeme zkusit ještě jednu lekci získat.  

V neděli zůstává tradiční rozvrh - od kojenců až po samostatné plavce. V neděli se budete vídat s Lucií Treglovou a často i Věrou Šejhlovou. 

 

V Kolíně je několik málo posledních volných míst v kategoriích předškoláků a školáků.  Vážíme si moc velkého zájmu. Ve většině skupin je velikánský převis zájmu. Bohužel nemáme šanci získat další čas pronájmu. Je mi moc líto, že kapacita nestačí. Kurzy, které jsou naplněny, se přestanou v nabídce zobrazovat. 

 

Přehled nabídky v našem rezervačním systému.

Kolín, velký bazén