Konec semestru, termíny focení

Napsal uživatel VS dne So, 2. 12. 2023 - 14:12
Kolín

Tak jako na konci každého semestru, i v tomto nabízíme možnost vyfotit děti pod vodou nebo i nad vodou. 

V rozvrhu budou označeny lekce, v nichž se focení plánuje. Tím se rozešle informace všem, kdo jsou na danou lekci zapsaní. Také všem klientům dorazí mail, v jehož příloze bude formulář, který je nutno odevzdat vyplněný PŘED začátkem lekce s focením. Pokud ho v poště nenajdete, asi ho najdete ve spamu, protože je odeslán hromadně. Na bazénu bude k dispozici i prázdný formulář. Pokud ho přinesete vyplněný z domova, máme ve vodě více času na focení. 

Organizačně nedokážu zajistit focení v kurzech, které jsou v pondělí na Pankráci. Děti z pondělního kurzu na Pankráci se mohou přijít vyfotit dle domluvy v jiném termínu.

Podzimní semestr končí 17.12.  Po té už se jen nastavuje jedna náhradní lekce na Pankráci - ve středu 20.12.

Zbývá dořešit výpadky, které postihly sobotní kurz na Vyšehradě. Všem, kterých se sobotní výpadky týkaly, přijde mail s individuální nabídkou. 

Budeme moc rádi, když se rozhodnete pro pokračování i v zimním semestru 2024. Ten bude začínat 8.1. a končí velikonočními prázdninami na konci března. Bude mít pauzy o pololetních prázdninách a v termínu jarních prázdnin v daném regionu.

Pro klienty, kteří pokračují do navazujícího semestru nadále platí, že všechny omluvené lekce lze převést a využít v novém semestru.