Jarní semestr 2024

Napsal uživatel VS dne So, 10. 2. 2024 - 09:58

Nenechávejte na poslední chvíli zápis na kurzy jarního semestru. 

Kromě odbornosti a přátelského prostředí mají naše kurzy praktické výhody: 

Nikdo nemusí přijít o žádnou ze svých lekcí 

Semestr  je koncipován tak, aby každá skupina měla alternativní variantu. V případě včasné omluvy systém umožní čerpat náhradu alternativním termínu ve srovnatelné skupině.  A že se někdy nepovedlo nějakou lekci omluvit včas? Je tu pro každého možnost nahradit i až 4 neomluvené lekce. A nepovedlo se náhrady vybrat do konce semestru? Nevadí. Při navazujícím kurzu systém eviduje i nevybrané náhrady a umožní je vyčerpat v novém období. Někdy se to tak sejde a náhrad je hodně. Pak není problém domluvit, že náhrady vyčerpá třeba sourozenec nebo přátelé se svým dítětem. 

Snažíme se ceny držet co nejníž

Ceny jsou kalkulovány nejvíce podle nákladů na pronájem bazénů. Abychom nemuseli zdražovat, snažíme se jít cestou "optimalizace". Při ideálním naplnění skupiny se náklady tak rozloží, že nemusíme cenu zvýšit. A právě proto na rozdíl od minulých let nemůžeme držet pronájem termínů, které se naplní málo a nebo až na poslední chvíli. V současnosti je velký trend všechny objednávky nechávat na poslední chvíli. My si však nemůžeme dovolit držet pronajaté časy s rizikem, zda přihlášky "last minute" dorazí. Při včasném přihlášení se platí pouze symbolická záloha. Včasný zápis neznamená okamžitou platbu. 

A navíc? 

Díky systému máte vždy možnost vidět vždy aktuální stav: kolik je na lekci přihlášeno dětí, kdo lekce vede. V systému lze najít všechny termíny vlastních i možnost náhradních lekcí. 

Potvrzení o platbě je možné doložit většině zdravotních pojišťoven a čerpat tak příspěvek na plavání. 

K úhradě lze použít i některé benefitní systémy.

Pokud máte zaměstnavatele, který kurzovné zaplatí, vystavíme bez problémů fakturu na něj.

Každé dítě dostává drobný dárek pro radost. 

Pro kojence a batolata máme na každém bazénu k dispozici jednorázové plavky, pokud byste je zapomněli vzít na plavání s sebou.

Ke konci kurzu je možnost využít focení dětí pod vodou zdarma. 

Neodkládejte zápis  (V nabídce se zobrazuje jen volná kapacita. Pokud je kapacita obsazená a již není zápis možný, kurz se zde již  nezobrazuje)

 

Těšíme se na vás.