Nenechte nás na suchu

Nemá cenu tvářit se, že překonat čas bez vody bylo jednoduché. Stýskalo se nám po dětech, po vodě, po rodičích. Za třicet let činnosti se nám podařilo dostat se do "průtokového finančního systému" - udržet co nejnižší cenu pro klienty, uhradit stále rostoucí pronájmy a mít na přiměřené životní náklady. Nikdy jsme nepočítali s "vatou".  Plavání nikdy nebylo zlatý důl. Je to radost, krásná práce. 

Asi jste všichni zažili mnoho takových příběhů kolem sebe: vaše kadeřnice, oblíbená hospůdka, zoo, divadlo, dětský kroužek nebo cokoliv jiného.  

Finanční "průtok" zamrzl skoro na rok. 

A tak se obracím k něčemu, co jsem nikdy nechtěla. Prosím o podporu. Pomůžete  překlenout rozjezd? 

Úplně nejvíc potěší sdílení. Nic to nestojí a dá pocit podpory. 

Pokud byste chtěli poslat symbolickou soukromou podporu: 

č. účtu 51-961390247/0100. 

qr - soukromý

Moc pomůže i záloha na kterýkoliv budoucí kurz. Není nutné specifikovat na který, není nutné specifikovat pro koho. Můžete zálohu využít dle vlastního rozhodnutí. Pro sebe nebo jí někomu darovat. Tomu, kdo se přihlásí s touto předplacenou zálohou, jí odečteme od ceny kurzu, který si vybere.  Ideální výše zálohy je 300 až 500 Kč - dle Vaší volby. Uplatnění zálohy je možno domluvit. Můžeme Vám připravit certifikát jako dárek pro obdarovaného.

 

Pro Vás nebo jako dárek pro Vaše blízké nabízíme jednotlivou lekci

Dítě nemusí být zařazeno do žádného kurzu. Může přijít jen na vybranou lekci v kurzu dle výběru a domluvy. Za 600 Kč můžeme zařazení vykomunikovat nebo poslat dárkový certifikát. Uplatnit jde kdykoliv v budoucnosti.  Dítě a jeho doprovod, kteří na lekci přijdou, musejí dodržet podmínky (bezinfekčnost, hygiena, bezpečnost a pod.). Lekci lze čerpat na bazénu, kde probíhají kurzy (Praha, Kolín)

 

Někomu z Vašich blízkých se narodí miminko?  Darujte mu lekci domácího plavání ve vaně

Za 700 Kč můžeme vyřídit darovací certifikát. Instruktorka dorazí za miminkem ve věku 6 týdnů až 4 měsíce (Praha a okolí, Kolín, Kutná Hora a dojezdová oblast mezi tím vším).  Miminko není ještě na cestě? Nevadí. Využít tento dárek lze klidně ve vzdáleném časovém horizontu.  

 

Za 1000 Kč Vám zajistíme úplně soukromou lekci v bazénu v centru Prahy.  Dva rodiče s jedním dítětem - bazén a instruktorku pro sebe. Včetně pomůcek. Instruktorka může a nemusí lekci vést. 30 minut v teplé vodě pro rodinnou radost. Čerpání záleží na domluvě a na aktuální obsazenosti bazénu. 

Pokud byste takovou lekci chtěli využít jako větší rodina nebo skupina přátel, za 1600 Kč mohou přijít až tři dospělí se třemi dětmi. 

Při objednávce kterékoliv této varianty je k dispozici firemní účet 

35-9641720297/0100

qr - firemní

Nevíte o nikom, koho by se hodilo potěšit?  Nemáte teď na rozdávání? 

Dobrý skutek uděláte i sdílením.  Předem všem moc děkuji. 

Věra Šejhlová 

723 22 22 12

aquababyclub@seznam.cz